Půjčovna a servis

V zimní sezóně (cca od listopadu do dubna) vás rádi obsloužíme v půjčovně a servisu lyžařského a snowboardového vybavení.

Půjčovna lyží a snowboardů

Půjčované vybavení každý rok obnovujeme, abychom vám půjčovali jen lyže a snowboardy v perfektní kondici. V současné chvíli vám nabízíme přes 100 párů lyží již od nejmenších velikostí (70cm), přes 100 párů lyžařských bot, 20 snowboardů, 30 přileb,10 párů běžek a další doplňky (hole, vaky, páteřáky). Veškeré půjčované vybavení je před každým půjčením pečlivě servisováno, vázání seřízeno a boty a přilby vydesinfikovány.

Půjčujeme lyže značky Blizzard, včetně TOP sportovních modelů, snowboardy Elan a Blizzard, běžky Fischer s technologií TwinSkin, Peltonen Nanogrip a lyžáky značky Tecnica.

Servis lyží a snowboardů

Broušení skluznic a hran – provádíme na stroji Iceberg Belt 350 nebo také ručně keramickými kotouči.

Seřízení vázání – vypínací síly jsou nastavovány na stroji Wintersteiger, ke stanovení odpovídající vypínací síly je využita váhová metoda. Ke každému seřízení je vystaveno potvrzení o nastavení vypínacích sil.

Voskování – pro kvalitní prohřátí a navoskování skluznice používáme voskovací stroj Iceberg. Pro perfektní výsledek lze zažehlit prémiové vosky ručně.

Celosezónní půjčovné

Jezdíte na hory 2x a více za sezónu? Jedete víckrát na víkend nebo rádi vyrážíte neplánovaně na jednodenní lyžování? Pak je pro vás výhodné využít celosezónní zapůjčení. Lyže si vyzvednete dle domluvy počátkem sezóny a vrátíte až po vaší poslední lyžovačce, třeba až v dubnu.

AKTUÁLNĚ MÁME STOP STAV NA CELOSEZÓNNÍ VÝPŮJČKY

Řád půjčovny